deti2

Podpořte nás

Máte chuť podpořit činnost MAMA klubu?

Velmi si vážíme toho, že čtete tuto stránku. Možná byste mezi nás chtěli přijít, líbilo by se Vám zapojit se do přípravy našich akcí, chtěli byste být u toho nebo naopak, nechcete být vidět, ale chcete se stát nedílnou součástí našeho týmu.

Chci věnovat čas

Členství
Potřebujeme více členů, protože jedině tak zvládneme víc. Členkou/členem se může stát každý, kdo se připojí k našim stanovám. Informace o členství zde.

Dobrovolnictví
Můžete se stát dobrovolníkem, pak nám o sobě dejte vědět jakýmkoli způsobem. Můžete nám pomoci při různých akcích, vymýšlet, realizovat, tvořit. Dejte nám o sobě vědět e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; telefonicky:  603 839 210, nebo přijďte osobně na některou z našich akcí.

Chci věnovat materiál

Při provozu klubu se snažíme zrecyklovat, co se dá, přesto občas potřebujeme věci, bez kterých se neobejdeme. Získali jsme prostory po rekonstrukci, ale materiál na vlastní činnost získáváme zejména z toho, co doma najdeme... Jsme vděčné za jakoukoli pomoc. Můžete-li věnovat třeba vlnu, zbytky látek, materiál na tvoření... určitě z toho společně vytvoříme další pěkné výrobky.

Chci věnovat finance

V případě, že jste nám přispěli na některou z akcí, Váš příspěvek je využit na naši další činnost (nájem, energie, vodu, lektory... )
Větší finanční obnos nám můžete darovat a využít odpočet z daňového základu. Samozřejmostí je Smlouva o poskytnutí daru, ať už jste fyzická či právnická osoba.

Podpořte nás, když nakupujete

Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů - a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek a Vy neplatíte nic navíc.

Prosíme, udělejte to takto:
1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace

2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-schopech, které s GIVT.cz spolupracují, Vy si v něm jen zvolíte, koho chcete podpořit.

3. Nakupte si, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí Vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. Budeme rádi, pokud o této možnosti podpory řeknete i svým přátelům.
Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Chci pracovat

• Lektor/lektorka

Umíte něco víc, co byste nám chtěl/a ukázat? Dejte nám vědět a můžeme společně připravit seminář, workshop nebo pravidelně se opakující aktivitu.

• Asistent/asistentka

Na našich akcích se věnujeme dětem, které jsou nedílnou součástí skoro každé akce. Hledáme proto i "hlídací tety", které se postarají o dětskou zábavu.

Děkujeme za každou Vaši podporu!