deti2

Kdo jsme

V dubnu 2019 jsme se, tři ženy, rozhodly, že společně založíme oficiální klub, kde budeme sdílet svoje zkušenosti, pomáhat si navzájem a tvořit. Všechny jsme maminky a můžeme společně vytvořit daleko více, než kdybychom se o totéž snažila každá zvlášť. Původní myšlenka klubu vznikla již daleko dříve a my jsme ji pouze dotáhly do oficiálního konce.

Nebo začátku?
Ano, určitě je to nový začátek. Začátek pro společné chvíle, tradiční venkovské oslavy, společné slavení svátků, poznávání se se sousedy. Nechceme a ani nemůžeme někam složitě dojíždět, ale můžeme se nechat inspirovat a postarat se o to, abychom pro sebe a své děti nalezly a připravily dostatek aktivit v místě našeho bydliště a jeho nejbližším okolí.
Chtěli bychom společně budovat vztah k místu, kde žijeme, chtěli bychom se vzájemně inspirovat, obohacovat a pomáhat si. To vše společně s Vámi, našimi sousedy, dobrovolníky a nadšenci.

Budeme rády, pokud posílíš náš tým i Ty.

MAMA klub je zájmový spolek zapsaný ve spolkovém rejstříku u Krajského soudu v Plzni, oddíl L, vložka 9339.

Náš tým

Katka Eva Regína